Choď na obsah Choď na menu
 


Vyhodnotenie 1.Kola

(Mali ste vyrobit wallpaper)

1.Miesto 

 

Obrázok

Meno:Miška

 

Hodnotenie:Aj ked si nie som 100% istá že si ho vyrábala ty pretože je až velmi pekný.Proste prekrásne!

2.Miesto

 

Obrázok

Meno:DiDi

Hodnotenie:Velmi ale velmi pekné.Je to také jednoduché ale aj tak krásne,písmo je obyčajné ale sa mi velmi páči ako si to tak krásne zvíraznila ked si dala tien.Jediné čo sa mi nepáči je to pozadie.Ty vieš až nadprirodzené veci spravit v PF.Nechápem prečo si nedala nejaký efekt aj do pozadia.Ale aj tak je to velmi krásne!

3.Miesto

 

Obrázok

Meno:Nika

 

Hodnotenie:Aj ked si v grafike začiatočníčka je to super,velmi ma tento wall zaujal.Písmo je pekné.Škoda že je tam len jeden obrázok.

4.Miesto

 

Obrázok

Meno:GiBi

 

Hodnotenie:Je to moc ale moc krásny wall.A aj efekt je tam pridaný.Photoshoots si si vybrala perfektný!A farba písma je tiež pekná,len si to písmo "Miley Cyrus" nemusela tak stiahnut.Celkovo je to krásna práca!

5.Miesto

 

 

Obrázok

Meno:Wika

Hodnotenie:Bolo by to aj na 3.miesto keby si dala inú fotku ktorá by sa ti dala správne zafarbit,táto sa ti nepodarila lebo si odstránila aj čast vlasov a ruky.Ale je to zaujímavé.Písmo je OK.A ešte by som ten obrázok aj preto vymenila pretože,polka hlavy je odrezaná (lebo je taký obrázok) a aj ruky sú odrezané.Ked máš takú fotku tak ju nasmeruj aby tam kde je sa končí obrázok aj končila ruka,a aj hlava.Ako to robým ja..

5.Miesto

 

Obrázok

 

Meno:Timinka

Hodnotenie:Tento wall ma vobec nezaujal.Coolovo si vložila písmo,ale obyčajný obrázok a jednoduchá plocha.Vyzerá to ako keby si bola začiatočníčka,ale nie si!Máš fakt talent,len ho treba rozvíjat.

DidQa musela neočakávane ocestovat takže je ospravedlnená.

Anna máš ešte jednu šancu!Poslala si mi wallpaper ktorý si ty nevirábala!Čo si myslíš že som slepá alebo že nechodím na google?Pošlimi čo najskor wall ktorý si ty vyrobila.Inak nemám na výber a budš musiet odíst zo sútaže.

"Tvoj" Wallpaper -

Obrázok

Na tento detail si zabudla-

 

Obrázok

Je tam napísané,kto to v skutočnosti vyrobil.